WordPress Ücretsiz Türkçe Temalar

 bcakir
 28 Ocak 2012

Derleyip birleştirme işine, bu sefer WordPress temalarıyla devam ediyorum. WordPress’i yeni kullanmaya başlayanlar için en büyük sorun tema bulma (özellikle de ücretsiz) işidir. Bana da kullandığım tema ile ilgili sorular geliyordu sizlerden. Bundan da yola çıkarak kaliteli Türkçe temalardan bildiklerimi bir araya getirmek istedim. Hem sizlere iyi temalar konusunda fikir vermiş hem de tema arama işinden biraz kurtarmış olurum. Bu yazıda temaların inceleme ya da indirme linkini sizlere vermeyeceğim (yapına saygımdan dolayı), bu işlem için yapan kişinin sitesine yönlendireceğim.

Temaların hepsi birbirinden kaliteli, bundan dolayı seçiminizi etkilememek için sıralamayı alfabetik yaptım ve herhangi bir yorum da bulunmadım. Hangisini kullanacağınıza karar vermek sizin tercihinize kalmış. Eğer bunlardan başka Türkçe olarak kullanılabilen kaliteli tema biliyorsanız yorumlarınızla yazının gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.

 2.660 Okunma

Bu yazıya 6 yorum yapılmış.

  1. Selam dostum. Çok güzel bir kaynak olmuş. Yeni site açacaklar için çok güzel ve sde bir derleme. Ben ilk siteyi kurarken boyle bir kaynak çok aradım ama bulamadım bir türlü. Bu sitelere ek olarak magpress.com un ücretsiz çeşit çeşit 10larca teması var. Bunu da ekleyebilirsin bence arşive.
    Birde sana sormak istiyorum bu bizim mystique nun kullandığı atom php dilinden farklı bir dil mi? Editlerde çok büyük problemler yaşıyorum. Sadece css sine mudahale etmek mumkun o da bir yere kadar. Mesela ben featured bir slide koymak istiyorum ama nasıl yapacam bir türlü bulamadım. Belki normal php olsa daha kolay editlenebilirdi. Bu temayı indirecek arkadaşlar bunu bilmeliler. Böyle bir sorun var…

    • Benim kullandığım tema normal Php dilinde yani herhangi bir sorun yok. Slider eklentileri var, arayıp bulabilirsin.

  2. linklerin çoğu uçmuş

  3. Yazı için ellerinize sağlık. Yalnız bazı linkler açılmıyor. Güncelleme yaparsanız daha iyi olur.

  4. vermiş olduğunuz bilgiler için emeği geçen herkese çok teşekkürler

  5. Verilen bilgi için teşekkürler emeği geçen herkesin ellerine sağlık iyi çalışmalar 🙂

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Daha fazla WordPress
Kapat